DOTYKAM=WYGRYWAM - WYJĄTKOWA KAMPANIA PARTNERSKIEJ FUNDACJI

Kampania Dotykam=Wygrywam oraz Fundacja Wsparcie na Starcie to nasz partner i przyjaciel. Celem kampanii Dotykam=Wygrywam jest promocja zdrowia piersi poprzez regularne ich samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza.


Zaczynając od października kampania zbiera fundusze na działania charytatywne wspierając stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny oraz fundację Wsparcie na Starcie. Do akcji dołączyły gwiazdy, które wzięły udział w nagraniu filmu nawołującego do wypracowania w sobie nawyku dbania o zdrowie piersi.


Pomysłodawczynią projektu, który odbywa się po raz 8 jest Izabela Sakutova, międzynarodowa ekspertka brafittingu oraz jedna z Ambasadorek Honorowych Fundacji Projekt Kobiety.


„Wierzę, że wykształcone zawczasu zdrowe przyzwyczajenia pozwolą na wczesne wykrycie ewentualnych zmian w piersiach i uchronią kobiety przed późniejszymi problemami zdrowotnymi. Dlatego kampania Dotykam=Wygrywam oprócz stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny, na rzecz których od lat zbiera fundusze, w tym roku także wspiera założoną przeze mnie fundacjęWsparcie na Starcie, by edukować zawczasu i zaszczepiać w młodych kobietach zdrowe nawyki, które wpłyną na zmianę statystyk mówiących o tym, że co roku prawie 1/3 kobiet umiera z powodu zbyt późnego wykrycia choroby”. - Mówi Izabela.


Poniżej prezentujemy nową, tegoroczną kampanię Dotykam=Wygrywam z udziałem fantastycznych ambasadorek i Ambasadora kampanii!
© ALL RIGHTS RESERVED / PROJECT WOMEN FOUNDATION