GURL KISS / WYSTAWA GRAFIKI

Kiedy odnalazłam swój głos i zrozumiałam jego siłę, moje życie stało się lepsze na wielu płaszczyznach. Pewność siebie, czasem kontrowersyjna szczerość i świadomość siebie dały mi siłę, która popycha mnie do przodu. Każe walczyć o swoje cele. Uczy otwartości i empatii wobec świata. Pozbawia potrzeby ocenyi daje wolność od oceny z zewnątrz.

Gurls Kiss ma pomóc kobietom odnaleźć tą właśnie odwagę do wyrażania ich prawdziwych pragnień. Bez wstydu mówić o swoich potrzebach seksualnych, oczekiwać przyjemności. Żyć bez poczucia wstydu i żyć w pełni.

Oczywiście można stwierdzić, że kobiety są wyzwolone i mają równe prawa w wyrażaniu własnych potrzeb, ale prawda jest taka, że nawet w dzisiejszych czasach kobiety codziennie mierzą się z oceną i wstydem. Mówienie wprost o seksie i przyjemności ciągle jest tematem tabu, a seks generalnie uznawany jest za domenę mężczyzn.

Wierzę, że seks jest równie ważny dla nas kobiet jak ważny jest dla mężczyzn. Moim celem jest przekonać kobiety do tego by mówić o swoich potrzebach głośno, bez wstydu i lęku przed oceną. Jestem przekonana, że obrazowanie seksualności, orgazmu, intymności w delikatnej, przyjemnej dla oka i estetycznej formie pomoże uwolnić nas od tabu 

i pokaże nam wszystkim, że nie ma wstydu tam gdzie jest prawda.

Gurls Kiss to kobiety z różnych kręgów życia, reprezentujące różne formy odnajdywania przyjemności, siły i swojego własnego JA.

© ALL RIGHTS RESERVED / PROJECT WOMEN FOUNDATION